Lara Gessler ujawnia kulisy porodu. Podjęła decyzję o braku znieczulenia

Instagram wielokrotnie już okazywał się dla fanów gwiazd najlepszą możliwością bezpośredniego kontaktu z ulubieńcem i źródłem ich intymnych wyznań. Rąbka tajemnicy na temat swojego prywatnego życia uchyliła niedawno także Lara Gessler, która w październiku została mamą małej Nany.

O kulisach porodu swojej córki celebrytka opowiedziała fanom na Instagramie. W czasie sesji pytań wyznała, że bardzo trudne było dla niej rozstanie na dwa dni z partnerem.

- "Najtrudniejsze w porodzie były 2 noce spędzone bez Piotra. Pierwsze odkąd jesteśmy razem" – napisała.

Dowiedzieliśmy się także, że córka słynnej szefowej kuchni rodziła bez znieczulenia. Lara Gessler zastrzegła jednak, że nie jest to rozwiązanie dobre dla każdej kobiety.

- "To bardzo pierwotne. A fakt, że jest obok opieka medyczna, która zawsze może zainterweniować i służyć współczesną wiedzą, tym bardziej dodaje odwagi" – wyznała celebrytka.

W nowym związku z ojcem swojej córki Lara Gessler jest zaledwie od zeszłego roku. Nowy partner córki Magdy Gessler to Piotr Szeląg – prawnik i właściciel warszawskiej kancelarii. Para poznała się podczas balu TVN w 2019 roku. Na ślubnym kobiercu stanęła tuż w październiku, tuż przed narodzinami córki.

 

 

 

O!baby

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE

O!baby